سرپرست غله وخدمات بازرگانی استان گلستان از برگزاری نشست هم اندیشی در خصوص بررسی وایجاد راهکارهای موثر درحل مشکلات حوزه‌ی گندم، آرد ، نان ، کاهش ضایعات و بهبود کیفیت نان با حضور مدیران کارخانجات آرد و سیلودران استان  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی غله وخدمات استان گلستان؛ سید خالق سجادی گفت: این نشست برای هم اندیشی و گفتگو درخصوص مشکلات حوزه ی گندم، آرد و نان و انجام اقدامات موثر برای رفع موانع و چالش های موجود  برگزار شد.

 سجادی با اشاره به اینکه گلستان از استان های پیشرو و ممتاز در امر خرید تضمینی گندم است و هر ساله مازاد نیاز خود را  از طریق حمل و نقل  ریلی و جاده ای به استان های دیگر ارسال می کند ابراز امیدواری کرد: تا با همکاری وهمیاری، بتوان اقدامات موثری برای رفع  مشکلات موجود انجام داد.

در ادامه این نشست  معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی گلستان اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی های صورت گرفته توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران ، سهم هر یک از مراکز ذخیره سازی استان برای اجرای به هنگام برنامه های حمل مشخص شده و مقرر گردید سیلوداران و مدیران  مراکز نگهداری گندم نسبت به اجرای برنامه ها  اقدام نمایند .

در پایان سرپرست غله وخدمات بازرگانی استان گلستان ضمن توجه به صحبت مدیران کارخانجات قول مساعد درخصوص پیگیری مشکلات موجود را داد.


١٥:٣٥ چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: