مدیر عامل  شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 4 گفت:  با توجه به رعایت  دستورالعمل ها و  برنامه ریزی های  انجام شده برای شروع خرید تضمینی  گندم در  خوزستان  و  به دلیل خالی بودن بسیاری از سیلوها از گندم خوشبختانه در سیل اخیر  آسیب زیادی متوجه این محصول در   استان  نشده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 4 ؛ خدارحم امیری زاده  با بیان اینکه در مناطق شرقی  استان مشکلی در خصوص طغیان رودخانه و جاری شدن سیل در مزارع  نداریم گفت:  این شرکت با تمام تلاش و جدیت در صدد است تا شروع خرید تضمینی گندم را در استان خوزستان آغاز کند.

 امیری زاده با اعلام اینکه این شرکت  از هیچ کوششی برای تامین خواسته کشاورزان دریغ نخواهد کرد خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی تمام تلاش ها ماخرید مطمئن و شایسته  گندم از کشاورزان  استان خواهد بود.

وی اظهارداشت:  کشاورزانی که محصولاتشان در سیل اخیر از بین رفته است قطعاً  با روش های در نظر گرفته شده از طریق ستاد بحران استان و سایر مراجع جبران خسارت خواهند شد.

امیری زاده در خصوص خرید تضمینی دانه روغنی کلزا  در استان نیز اظهار داشت: برداشت در مزارع کشت دانه روغنی شروع شده و  شهرستان بهبهان بعنوان یکی از نقاطی که با افزایش کاشت و برداشت نسبت به سال گذشته سهم قابل توجهی از میزان تولید استان را بخود اختصاص داده در حال خرید این محصول از کشاورزان است.

مدیر عامل  شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 4  در پایان با اشاره به  خسارت بوجود آمده در سیلوها و اماکن ذخیره سازی گندم استان اظهار داشت: در پی افزایش سطح آب  بخش تاسیسات تعدادی از سیلوهای بخش خصوصی  دچار خسارت شده است.


١١:١٢ شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: