مدیر عامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 5 گفت: از ابتدای دی‌ماه تا کنون بالغ بر 2200 واحد مصرف کننده آرد آزاد اعم از صنوف و صنایع در سامانه فروش سراسری آرد آزاد ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ حمیدرضا نوری گفت : سامانه فروش آرد 9000 ریالی مورد مصارف صنف و صنعت و آزادپز با هدف نظارت بر مصرف صحیح ، شفافیت در توزیع و رعایت حقوق شهروندی و رقابت پذیری از ابتدای دی ماه در استان خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور آغاز به کار نموده است.

نوری افزود: در این راستا تا کنون بالغ بر 1660 واحد نانوایی آزاد پز و 540 واحد صنف و صنعت در سامانه ثبت کرده اند.

وی با اشاره به اهمیت محصولات استراتژیک گندم ، آرد و نان در سبد غذایی خانوار ، تامین امنیت این ماده غذایی ، پایش ، بررسی و نظارت بر توزیع گندم و آرد با بهره گیری  از این سامانه را لازم و واجب عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تحقق دولت الکترونیک را از دیگر مزایای برخورداری و استفاده از این سامانه برشمرد و گفت : با آغاز پروسه خرید گندم و آرد مصارف صنف و صنعت و نیز نانوایی های آزادپز با سهولت و حذف برخی مراجعات اداری همراه گردیده است.

نوری با بیان اینکه ایجاد رقابت سالم در تولید آرد با کیفیت یکی دیگر از مزایای بکارگیری سامانه فروش آرد است اضافه کرد : بر این اساس کلیه صاحبان صنوف و صنایع آردبر می توانند در بازه زمانی مشخص نسبت به خرید آرد مورد نیاز خود از هر کارخانه آرد از سراسر استان اقدام نمایند.

نوری تاکید کرد :هیچگونه اعمال نظر و تغییری در میزان سهمیه و آرد مورد نیاز متقاضیان در این سامانه اعمال نخواهد شد و تنها میزان خرید آرد و مراحل خرید و تحویل آن از کارخانجات آرد مورد نظر از طریق سیستم سامانه صورت می گیرد.

مدیر عامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 5  گفت : بهره گیری از سامانه جامع فروش آرد صنف و صنعت و آزادپز ها تنها با افتتاح حساب در بانک سپه و ثبت نام مصرف کنندگان و تولید کنندگان در این سامانه امکان پذیر است. 


١٥:١٣ چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: