سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧
صفحه اصلی > نان صنعتی > عناوین خبری 
منو اصلی
اخبار > نمايشگاه صنعت نان محل بروز توانايي هاي توليدکنندگان داخلی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومي شركت بازرگاني دولتي ايران :

نمايشگاه صنعت نان محل بروز توانايي هاي توليدکنندگان داخلی

هفتمين نمايشگاه صنعت نان در شرايطي برگزار شد كه دولت تدبير و اميد بيشترين حجم فعاليت خود را به افزايش توليد ملي متمركز نموده است. اين موضوع كه مدنظر صاحب نظران اقتصادي كشور نيزمي باشد، در وضعيت فعلي براي خروج اقتصاد از وضعيت ركود تورمي موثرخواهد بود.
جانشين اجرايي معاون وزيرصنعت، معدن و تجارت دركارگروه ماده 110 برنامه پنجساله گفت:برگزاري نمايشگاه صنعت نان، به رغم وجود اسناد بالادستي از جمله سياستهاي ابلاغي الگوي مصرف مقام معظم رهبري و ماده 110 قانون برنامه پنجساله پنجم و مصوبات و آئين نامه هاي اجرايي شوراي محترم اقتصاد، فضايي را ايجاد مي‌كند تا بسترلازم اصلاح الگوي توليد و مصرف نان، كاهش ضايعات نان و توليد مطلوب با رعايت موارد بهداشتي وفني و ... فراهم شود.
عباس شفيعي اظهار كرد: يقيناً توليد نان به روش صنعتي از نيازهاي اوليه جامعه ايراني به لحاظ ساماندهي وضعيت توليد و توزيع، با توجه به  افزايش جمعيت در سالهاي پيش رو  می باشد که به راحتي قابل دسترس و عملياتي است.
وي لازمه‌ي توسعه نان صنعتي را ايجاد فرهنگ آن درتوليد نان براي واحدهاي سنتي و تجميع نمودن آنها در مجتمع هاي توليدي 5 تا 10 تني به منظور كاهش هزينه هاي توليد درتمام نقاط كشور دانست كه  مي تواند نظم و ساماندهي توليد را در برداشته باشد.
جانشين اجرايي معاون وزير با اشاره به برگزاري اين نمايشگاه، ويژگي بارز و آشكار هفتمين نمايشگاه صنعت نان را حضور توليد كنندگان و صنعتگران با انگيزه و با برند شناخته شده اعلام كرد و ادامه داد: اطلاع يابي و آگاهي مردم و مسئولان عزيز كشور از ظرفيت و پتانسيل ساخت ماشين هاي توليد نان داخلي و صادرات آن به خارج از كشور ازجمله مزاياي برپايي اين نمايشگاه بود.
شفيعي افزود: رشد و توسعه چشمگير اين بخش، ذوق و شوقي دراين صنعت پديد آورده و اين اميد را به وجودآورده كه با همين توليد كنندگان ارزشمند داخلي و درزماني نه چندان دور شاهد توليد نان به روش صنعتي باحداقل هزينه توليد و توسعه اي پرشتاب با حمايت و همت همه دست اندركاران باشيم.


١٢:٤٦ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٢    /    شماره : ٥١٦٥    /    تعداد نمایش : ١٢٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: