سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧
صفحه اصلی > نان صنعتی > عناوین خبری 
منو اصلی
اخبار > بازديد از كارخانجات نان صنعتي گندم دشت مشهد و مانان فريمان


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد از كارخانجات نان صنعتي گندم دشت مشهد و مانان فريمان

عضو هيات مديره شركت مادر تخصصي بازرگاني دولتي ايران از تشكيل كارگروه فرهنگ سازي نان صنعتي در كشورخبر داد.

احمد عبدوس عضو هيات مديره و معاون بازرگاني شركت مادر تخصصي بازرگاني دولتي ايران در بازديد از دو كارخانه نان صنعتي خراسان رضوي كه با همراهي فراهاني مدير طرح نان صنعتي شركت بازرگاني دولتي ايران  ،محمد بديعي رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5 ومحمد رضا خسروانی پور عضوهیات مدیره شرکت حمل ونقل خلیج فارس  صورت گرفت، از تشكيل كارگروه فرهنگ سازي توليد و مصرف نان صنعتي در كشورخبر داد.

وي در بازديد از كارخانجات نان صنعتي گندم دشت مشهد و مانان فريمان ضمن بررسي مشكلات و موانع رشد و توسعه نان صنعتي از ديد صاحبان اين صنايع، همت و تلاش ايشان را در تحقق منويات مقام معظم رهبري در بند 9 سياستهاي اجرايي اصلاح الگوي مصرف، سياستهاي دولت و كاهش ضايعات نان ستود.

عبدوس تشكيل انجمن و يا مجمع كارخانجات نان صنعتي كشور را به عنوان پل ارتباطي واحدهاي نان صنعتي با مسئولين و عضويت تمامي اين واحدها در اين تشكيل را يكي از مهمترين راههاي ارتباطي مسئولين با اين واحدها و بالعكس و انعكاس مباحث مربوطه دانست.

وي وزارتخانه ها و نهادهايي همچون آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، صنعت، معدن و تجارت، صدا و سيما، استاندارد و تحقيقات صنعتي را از جمله اعضاي كارگروه ويژه ترويج و توسعه نان صنعتي برشمرد و گفت: شرح وظايف اجراي سياستگذاري هاي ترويج و تبليغ نان صنعتي در مناطق و استانها به مديران عامل آن مناطق واگذار گرديده است.

معاون بازرگاني شركت بازرگاني دولتي ايران همچنين از يكسان سازي سياستهاي حمايتي و اجرايي از واحدهاي نان صنعتي با واحدهاي نان سنتي خبر داد و ابراز اميدواري كرد: با پيگيري و ايجاد خط اعتباري در بانكهاي عامل بخشي از مشكلات اين بخش از جمله نقدينگي و بازاريابي برطرف گردد.

در اين بازديد همچنين فراهاني مدير اجرايي نان صنعتي شركت بازرگاني دولتي ايران گفت: تشكيل اين كارگروه و سپردن اختيارات اجرايي به مديران استاني خواهد توانست تا بخش زيادي از موانع توليد و ترويج نان صنعتي را مرتفع سازد.

وي استان خراسان رضوي را يكي از استانهاي پيشرو در عرصه نان صنعتي برشمرد و گفت: در نظر است با برنامه ريزي بازديد از كارخانجات نان صنعتي كشور، ضمن ارزيابي پتانسيل ها و توانمندي هاي استانها در جهت رفع نيازهاي اين صنعت كه از مهمترين سياستهاي دولت و شركت بازرگاني دولتي مي باشد، گامي ارزنده برداشته شود.

 


٠٩:٣٧ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩١    /    شماره : ٣٩١٠    /    تعداد نمایش : ١٣٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: