جوابیه
تاکنون هيچ كالايي از جمله برنج، خارج از فرآيند و مقررات تأمین این کالاها وارد كشور نشده است
خبرگزاری کار ایران (ایلنا) روز دوشنبه ، 19 شهریور گزارشی تحت عنوان، " واردات 33 هزار تن برنج تاریخ مصرف گذشته/ دفن برنج در کویر کذب است/ برنج را یا از کشور خارج می‌کنیم یا به عنوان خوراک دام به مرغداری‌ها ارسال می‌شود" منتشر کرده است که با توجه به غیر واقعی بودن اطلاعات ، ‌شركت بازرگانی دولتی ایران موارد زیر را جهت آگاهی مخاطبين محترم خبرگزاري ارائه مي کند.
 ١٥:١٧ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنج آلوده وجود خارجی ندارد
خبرگزاری تسنیم درتاریخ 31 اردیبهشت ماه سالجاری گزارشی با عنوان" زمزمه فشارهایی برای عرضه‌ی برنج آلوده به آرسنیک در ماه رمضان" منتشر کرده است که ضمن تکذیب این خبر به استحضار مخاطبین محترم می‌رسانیم:
 ٠٩:٣٠ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دلیل عدم تحویل گندم در دلگان بی‌کیفیتی گندم‌ها است نه نبود انبار
پیرو پخش و انتشار خبری با موضوع عدم تحویل‌گیری گندم کشاورزان در شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان از سوی مراکز خرید دولتی در خبرهای 20:30 روز سه‌شنبه مورخ 1396/2/12 توضیحات و پاسخ این شرکت در راستای روشن شدن اذهان و افکار عمومی به شرح زیر می‌آید.
 ١٥:٢٣ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر جهاد کشاوزی:
برجام فرصتی مغتنم برای رشد اقتصادی و توسعه کشور است
هفته نامه ی زرد کوه، روز سه شنبه دوازدهم مرداد ماه سالجاری، اقدام به انتشار مطلبی به نقل از دکتر علی قنبری معاون وزیر جهاد کشاورزی، تحت عنوان"برجام تاثیری بر اقتصاد نداشت" کرده است، که از اساس کذب محض می باشد. لذا به منظور تنویر افکار عمومی مخاطبان و خوانندگان محترم آن نشریه، پاسخ این شرکت به شرح ذیل می آید:
 ١٢:٠٥ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وجود انحصار در فروش برنج دولتی کذب محض است
خبرگزاری تسنیم درتاریخ های 94/10/28 و 94/11/3 اقدام به انتشار گزارشاتی انتقادی در رابطه با اقدام قانونی این شرکت در زمینه انعقاد قرارداد فروش برنج با يك شخص حقيقي کرده است.
 ١٥:٥٧ - دوشنبه ٥ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
خرید برنج از آمریکا 4ماه قبل از بخشنامه تحریم انجام شده است
خبرگزاری فارس در تاریخ 21 دیماه جاری، گزارشی غیر واقعی با عنوان"بازرگانی دولتی 18 میلیون دلار دیگر برنج آمریکایی وارد کرد/ نقض الزام برجام و بخشنامه وزارت صنعت"را منتشرکرده است.
 ١٥:٥٧ - چهارشنبه ٢٣ دی ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ترفند اختلاف افکنی نخ نما شده است/ارکان وزارت جهاد کشاورزی همدل و منسجم هستند
خبرگزاری نسیم در تاریخ 94/9/1 با انتشار گزارشی سراسر کذب و مهمل ودر راستای القای دروغین اختلاف بین مجموعه منسجم و همدل مدیران ارشد دولت تدبیر و امید، این بار پروژه ی اختلاف افکنی میان وزیر محترم جهاد کشاورزی و مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران را کلید زده است.
 ١١:٢٧ - سه شنبه ٣ آذر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوابيه:
اعتبارات خريد تضميني گندم به محض تامين به حساب كشاورزان واريز شده است
روزنامه جوان در تاريخ 1394/7/9 اقدام به انتشار گزارشي سراسر كذب با عنوان "پول را از دولت مي‌گيرند اما به كشاورزان نمي‌دهند" كرده است‌كه با توجه به اتهامات واهي و دروغيني كه به اين شركت نسبت داده شده است، تكذيبيه و پاسخ آن جهت تنوير افكار عمومي مردم فهيم و مخاطبين محترم آن روزنامه به شرح ذيل مي‌آيد:
 ١١:٠٤ - سه شنبه ١٤ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>