چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومي شركت غله وخدمات بازرگاني استان زنجان:

پرداخت تسهیلات براي دوگانه سوز کردن نانوایی ها

معاون برنامه ریزی استاندارزنجان، ازپرداخت تسهیلات به منظور دو گانه سوز کردن نانوایی ها در استان خبرداد وگفت هم اکنون از  تعدادیک هزار و 397 نانوایی موجود درسطح استان فقط 131 واحد از سیستم سوخت دوگانه برخوردار هستند.
 به گزارش روابط عمومي شركت غله وخدمات بازرگاني استان زنجان؛ سعید عباسی معاون برنامه ریزی استاندار استان در جلسه کمیته  بررسي وضعيت گندم  اين استان،‌ با اعلام مطلب بالا  اظهار داشت؛ با  تخصيص 10ميليارد ريال اعتبار وپرداخت 10ميليون ریال تسهیلات قرض الحسنه به هر واحد  نانوايي، تمامي واحد هاي نانوايي زنجان را دوگانه سوزمي شوند.
معاون برنامه ریزی استاندار زنجان،در ادامه گفت: نانوایان  مي توانندبرای دریافت تسهیلات به فرمانداری هامراجعه و با اخذ معرفی نامه، اقدام به دریافت تسهیلات با نرخ چهاردرصد كنند.
وی بر لزوم فرهنگ سازی  جهت مصرف انواع نان سبوس  داراز طریق رسانه ها تاکید و مصرف این نوع نان ها را برای حفظ سلامت و افزایش کیفیت نان ضروریدانست.
معاون برنامه ریزی استاندار زنجان، میزان مجازآرد سبوس دار برای  نان بربری را 18 درصد، لواش و تافتون را 15 درصد و سنگک را 7 درصدعنوان و بر لزوم رعایت این استانداردها در نانوایی ها تاکید کرد.
وی یادآورشد: تمامی نانوایی های مستقر در سطح این استان باید آرد مورد نیاز خود را ازکارخانجات موجود در زنجان تهیه و در صورتی که آرد مورد نظر فاقد کیفیت مناسب بود،برای رفع نقاط ضعف و بهبود کیفیت آرد مشکلات را به شركت غله اطلاع رسانی و گزارش کنند.
عباسی در پايان اظهار کرد: کارخانجات  آرد درزنجان می توانند آرد مورد نیازصنف و صنعت را نیز با مشخصات و استانداردهای مد نظر شركت غله، تهیه و توزیع کنند
 


١٤:٠٦ - سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩١    /    شماره : ٤٤٢٠    /    تعداد نمایش : ١٨٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: