چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومي شركت بازرگاني دولتي ايران:

جذب کامل اعتبار بهسازی نانوایی های گلستان

استان گلستان با دارا بودن تقریبی، 2000 واحد نانوایی، جزو استان هایی قلمداد می شود که امر بهسازی نانوایی ها را از سال 82 شروع کرده و به نوعی این استان پیشتاز در امربهسازي وبازسازي نانوايي ها درسطح كشور محسوب مي شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان؛ سیاوش حسین پور، مدیر غله اين استان با بيان مطالب بالا افزود: اين شركت توانسته است در مدت شش ماهه ابتدای سال جاری تمامی اعتبارات اختصاص یافته به امر بهسازی نانوایی ها را در استان جذب و از طریق بانک عامل،به متقاضیان پرداخت نماید.

حسين پور گفت: اجرای طرح بهسازی نانواییها، کاهش ضایعات نان را در جامعه به دنبال داشته که این امر یکی از اولویت های دولت بوده است؛ چراکه تا قبل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها سالیانه بالغ بر 4هزار میلیارد ریال از سوی دولت یارانه بابت نان اختصاص پیدا می‌کرد که با اجرای طرح‌هاي بهسازی نانوایی ها و قانون هدفمند ساختن یارانه ها این مبلغ به صورت مستقیم در قالب یارانه نان به مردم پرداخت می شود .

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در ادامه خاطرنشان کرد : از ابتدای سال جاری تاکنون میزان یک میلیارد و760ميليون ریال اعتبار در قالب وام های بلند مدت از طریق بانک سپه به متقاضیان پرداخت شده است که این میزان صددرصد اعتبار اختصاص یافته به این اامر در مدت شش ماهه ابتدای سال جاری را شامل مي‌شود.

حسین پور در پایان یادآور شد : استان گلستان توانسته در سال 89 با جذب حداکثری اعتبارات اختصاص یافته به 35 نفر از متصدیان واحدهای نانوایی از طریق بانک عامل وام اعطا نماید ، همچنین در مدت مشابه سال 90 به 46 نفر از متصدیان به جهت بهسازی محیط نانوایی و نوسازي ابزارآلات از قبيل خميرگير استيل ،الك برقي آرد و... اعتبارات لازم اختصاص يافته است.

 


٠٩:٥٤ - چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩١    /    شماره : ٤٢٣٢    /    تعداد نمایش : ١٧٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: