سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12 در نشست هماهنگی خرید تضمینی گندم سال 1397، بر ضرورت رعایت کامل دستورالعمل‌های ابلاغی خرید گندم توسط مراکز خرید دولتی و بخش خصوصی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12؛ حجت بیرانوند در نشستی که به‌منظور هماهنگی خرید گندم در سال‌جاری با مدیران کارخانجات آردسازی، مراکز ذخیره‌سازی و ادارات غله شهرستانهای استان لرستان برگزار شد، با بیان نکاتی ازدستورالعمل‌های خرید و ذخیره‌سازی، رعایت دستورالعمل‌ها و الزامات خرید و ایجاد مراکز و کمیسیون‌های خرید را از آنان خواستار شد.

بیرانوند از مدیران کارخانجات و سیلوهای بخش خصوصی خواست تا ضمن رعایت دقیق مفاد کمی و کیفی قراردادهای ذخیره‌سازی از بروز مشکلات در این زمینه جلوگیری نمایند.

وی با اشاره به بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی حمل و نقل گندم اظهار کرد: ملاک عمل در حمل و نقل و جابجایی گندم در مراکز ذخیره‌سازی و مقدار صادرات گندم قراردادهای فی ما بین است.

براساس این گزارش؛ در این نشست مقرر شد به‌منظور خرید با کیفیت و بهینه‌سازی ذخیره‌سازی گندم و تسهیل انبارگردانی مراکز ذخیره‌سازی، کمیته‌های تخصصی خرید و ذخیره‌سازی برای تصمیم‌سازی در این بخش تشکیل شود.


١٢:٢٦ سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: