دوره‌ی آموزشی یک‌روزه‌ به‌منظور آموزش عوامل کنترل کیفیت مراکز خرید برای اجرای مطلوب طرح خرید تضمینی گندم در سال 1397 و تحویل گندم با کیفیت در استان ایلام برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ایلام؛ مدیرکل این شرکت گفت: در راستای اجرای دستور مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران مبنی بر آموزش آبشاری عوامل خرید تضمینی گندم، کارشناسان کنترل کیفیت در یک دوره‌ی آموزشی یک روزه شرکت کردند.

کامران سلیمان‌پور افزود: این دوره‌‌ی آموزشی در راستای خرید تضمینی گندم با کیفیت و برای عوامل کنترل کیفیت برگزار شد که از جمله محورهای دوره، نحوه‌ی نمونه‌برداری استاندارد، شناخت اجزای مفید و غیرمفید در خرید گندم، سن‌زدگی، تشخیص و حدود مجاز سیاهک در گندم تحویلی، جوانه‌زدگی و ... بود.

سلیمان‌پور با اشاره به این که دراین دوره اصول مهم و اساسی و بندهای لازم‌الأجرای دستورالعمل تدوین شده‌ی خرید تضمینی تشریح و آموزش داده شد، اظهار کرد: مراکز خرید تضمینی گندم از لحاظ سخت افرازی و نرم‌افرازی آماده می‌شوند تا سال 1397 خرید تضمینی با کیفیت انجام شود.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ایلام گفت: در سال جاری بیش از 225 هزار تن گندم در استان خریداری شده و در سال آتی مصمم به ارتقای سطح کیفیت فعالیت در زمینه‌ی خرید تضمینی گندم هستیم.

 


١٢:٤٢ سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: