اولین دوره آموزشی برای آشنایی کارشناسان آزمایشگاه‌های مراکز خرید در استان زنجان، به‌منظور انجام خرید کیفی در سال 1397در شرکت غله وخدمات بازرگانی استان برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه14؛ مدیر کنترل کیفی این شرکت در این دوره آموزشی مطالب مهم و مفیدی را درخصوص نحوه‌ی اجرای دستورالعمل ابلاغی خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی در سال 1397 ارائه کرد.

بر پایه این‌گزارش؛ سرپرست کمیته خرید گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان نیز در خصوص چگونگی  نظارت و کنترل کیفیت گندم ها در زمان خرید   و شرایط نگهداری گندم های خریداری شده در مراکز ذخیره سازی، مواردلازم  را به حاضرین آموزش داد.

این‌گزارش می افزاید: بالغ بر 500  هزار تن  ظرفیت استاندارد ذخیره‌سازی گندم شامل سیلوهای بتنی و فلزی در دوبخش خصوصی و دولتی در استان زنجان وجود دارد که می تواند گندم مورد نیاز 5 سال استان را در بهترین شرایط نگهداری در خود جای دهد.

همچنینن تعداد 8 کارخانه آردسازی موجود در استان زنجان با ظرفیت تولید ماهیانه40 هزارتن آرد فعال هستند که نیاز آرد استان را که حدود12 هزار تن در ماه است را به خوبی تامین می‌کنند.


١٦:٠٥ دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: