همزمان با دهه‌ی فجر و به‌مناسبت بزرگداشت سی‌و‌نهمین سالگرد پیروزی و چهلمین فجر باشکوه انقلاب اسلامی ایران، مراسم و برنامه‌های متنوعی توسط شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی در31 استان برگزار شد و همکاران در سراسر کشور در راه‌پیمایی 22بهمن‌ماه  همراه با سایر اقشار و مردم  شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ همزمان با طلوع چهلمین فجر مبارک انقلاب اسلامی ایران و همراه با مردم، همکاران در شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی استان‌های سراسر کشور با برگزاری برنامه‌هایی این ایام را گرامی داشتند.

براساس این گزارش؛ همکاران شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی در 31 استان با شرکت در راه‌پیمایی 22 بهمن‌ماه در جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران با مردم فهیم ایران اسلامی همگام شدند.

این گزارش می‌افزاید؛ اجرای برنامه‌های متنوع برگزاری جشن در شرکت، دیدار با خانواده‌ی معظم شهدا و غباروبی مزار شهیدان، دیدار با ایثارگران و جانبازان دوران مقدّس از دیگر برنامه‌های مدیران و کارکنان شرکت‌های مناطق و استان‌ها در طول دهه‌ی فجر امسال بود.

این گزارش حاکی است؛ همزمان با دهه‌ی‌ مبارک فجر انقلاب اسلامی در برخی استان‌ها طرح‌های عمرانی (سیلو و مراکز ذخیره‌سازی) افتتاح و یا کلنگ احداث برخی طرح‌ها به زمین زده شد.


١٤:٢٨ دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: