مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان خراسان جنوبی با اشاره به این‌که وظایف واحدهای نانوایی آزادپز ارائه‌ی خدمات بیشتر به مشتریان است، از وجود تعداد 700 نانوایی در این استان و 20 درصدی واحد نانوایی آزادپز در مرکز استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان خراسان جنوبی؛ مجید اسداللهی در حاشیه‌ی بازدید از واحدهای نانوایی در استان خراسان جنوبی، سقف نانوایی‌های آزادپز را 20 درصد اعلام کرد و گفت: میانگین واحدهای نانوایی آزادپز در استان به 10 درصد می‌رسد، اما در بیرجند 20 درصد از واحدها به صورت آزادپز فعالیت می‌کنند.

اسداللهی اظهار کرد: آزادپزی نان سبب ایجاد رقابت در بین نانواها می‌شود؛ اما باید این واحدها خدماتی بیشتر از واحدهای نانوایی یارانه‌ای به مردم ارائه دهند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 700 واحد نانوایی برای تأمین و تهیه‌ی نان مصرفی هم استانی‌ها فعالیت می‌کنند که البته 200 واحد آن بیش از نیاز استان است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان خراسان جنوبی گفت: گندم، آرد و نیروی انسانی در کیفیت نان تولید شده مؤثر هستند اما در خصوص کیفیت نیروی انسانی مؤثرترین در بین عوامل است؛ زیرا نیروی انسانی در چرخه‌ی گندم، آرد و نان تأثیر گذارند و با داشتن نیروی انسانی ماهر و آموزش‌دیده است که مواد اولیه‌ی باکیفیت تبدیل به نان باکیفیت می‌شود.

 

 


١٣:٣١ شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: