همزمان با چهلمین فجر انقلاب در لرستان

 سیلوی 10 هزار تنی در استان لرستان که با همت بخش خصوصی ساخته شده در نهمین روز از دهه‌ی مبارک فجر درکوهدشت به بهره‌برداری رسید. با بهره‌برداری از این طرح ظرفیت ذخیره‌سازی شهرستان کوهدشت به 100 هزار تن رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12؛ در نهمین روز از ایام مبارک دهه‌ی فجر از یک طرح ذخیره‌سازی گندم به ظرفیت 10 هزار تن درکوهدشت به استان لرستان بهره‌برداری شد.

این گزارش حاکی است؛ این سیلو و مرکز ذخیره‌سازی با همت بخش خصوصی احداث شده و با بهره‌براری از این طرح ظرفیت ذخیره‌سازی گندم درکوهدشت به 100 هزار تن می‌رسد که این مقدار ظرفیت پاسخگوی ذخیره‌سازی گندم در این منطقه است.

این گزارش می‌افزاید، این سیلو و مرکز ذخیره‌سازی با حضور سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12، امام جمعه و فرماندار کوهدشت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

براساس این گزارش؛ در نهمین روز از دهه‌ی مبارک فجر، همچنین کلنگ احداث کارخانه‌ی آرد و سیلوی ذخیره‌سازی گندم در دورود با حضور استاندارد و معاونین و سرپرست این شرکت به زمین زده شد. این سیلو ظرفیت ذخیره‌سازی 45 هزار تن گندم را دارد و با سرمایه‌ای بالغ بر 400 میلیارد ریالی سرمایه بخش خصوصی ساخته خواهد شد.

این گزارش حاکی است؛ این سیلوی دورود که کلنگ احداث آن به زمین زده شد، دارای سازه‌ی بتنی است و برای 10 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

 


١٠:٣٤ شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: