همزمان با ایام دهه‌ی مبارک فجر انجام شد

همزمان با ششمین‌روز از ایام‌الله دهه‌ی مبارک فجر انقلاب اسلامی، گروهی از همکاران شرکت به عیادت جانبازان عزیز بستری در مرکز توان‌بخشی جانبازان بالای 70 درصد شهیدبهشتی رفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران: به مناسبت دهه‌ی مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، با همت مدیریت امورایثارگران، دفترروابط‌عمومی و پایگاه‌مقاومت‌بسیج شرکت، گروهی از همکاران شرکت باحضور در مرکز توان‌بخشی جانبازان شهیدبهشتی از جانبازان گران‌قدر70 درصد به بالای دفاع مقدس بستری در این مرکز عیادت کردند.

برپایه این گزارش: روز سه‌شنبه 17 بهمن، ساسان محسنی مشاورمدیرعامل در امور ایثارگران، رحمت‌الله سلحشور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و تعدادی از همکاران خانم و آقا، با مراجعه به مرکز توان‌بخشی جانبازان شهید بهشتی، ضمن ملاقات با جانبازان بالای70 درصد بستری در این‌مرکز، از نزدیک جویای احوال این عزیزان شدند.

گفتنی‌است: دیدار با جانبازان عزیز و گران‌قدر دوران دفاع مقدس، آیین ارزشمندی است که همه‌ساله و به مناسبت‌های مختلف، به‌ویژه در ایام گرامی‌داشت پیروزی انقلاب اسلامی از سوی مدیران و همکاران شرکت انجام می‌شود.


١٢:١٤ چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: