همزمان با هفتمین روز از دهه‌ی مبارک چهلمین فجر انقلاب اسلامی ایران، مراسم جشنی با حضور جمع زیادی از مدیران و کارکنان شرکت در محل نمازخانه‌ی ساختمان شماره یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ مراسم جشن سی و نهمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی ایران از ساعت10.30 صبح امروز با تلاوت آیات قرآن مجید و با حضور جمع کثیری از همکاران، آغاز و با اجرای برنامه‌های متنوع پیگیری شد.

براساس این گزارش؛ در مراسم جشن چهلمین فجر انقلاب اسلامی، گروه "هم‌سرایی طه" در بخش اول برنامه‌های خودبه اجرای سرودهای انقلابی پرداختند.

این گزارش می‌افزاید؛ در این مراسم؛ حسن حنان قائم مقام مدیرعامل شرکت طی سخنانی به بیان برخی وقایع زمان انقلاب و رویدادهای دوران گذار از رژیم طاغوت به انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد.

حنان، روحیه مبارزه و از خودگذشتگی مردم ایران قبل و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی را به‌عنوان کار بزرگ دانست و بر حفظ و نگه‌داشت این سرمایه‌ی مهم تأکید کرد.

قائم مقام‌مدیرعامل شرکت گفت: در حال حاضرعلی‌رغم اینکه کشور ما با انواع دسیسه‌ها و تهاجم‌ها روبرو است، اما انقلاب و نظام برآمده ازآن باثبات و مستحکم می‌باشد، ولی لازم است برای دفع توطئه‌های دشمنان همواره مبارزه کنیم.

این‌گزارش حاکی است؛ در ادامه مراسم نیز برنامه‌های متنوعی در قالب تواشیح و سرودخوانی اجرا شد و به برگزیدگان مسابقات مقاله نویسی با موضوع پدافند غیرعامل که در هفته پدافند غیرعامل برگزار شده بود و برندگان مسابقات فرهنگی،  هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.


١٣:٢٥ چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: