مدیرکل شرکت غله وخدمات بازرگانی استان سمنان از تخصیص سهمیه 220 تن برنج هندی و 44 تن برنج تایلندی در ایام مبارک دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران برای توزیع و تنظیم‌بازار پایان‌سال این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی استان سمنان؛ محمد باقر منوچهری گفت: براساس مجوز ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران و کارگروه تنظیم بازار، این اقلام در ایام پایانی سال و از طریق فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی‌های مصرف کالا و صنوف در سطح استان توزیع می شود.

مدیرکل شرکت غله وخدمات بازرگانی استان سمنان افزود: برنج هندی پی‌آر11 هر کیلوگرم به قیمت2600 تومان،  برنج هندی 1121 دانه‌‎بلند به قیمت5600 تومان و برنج تایلندی 3900 تومان توزیع و عرضه خواهد شد.

منوچهری با اشاره به اینکه بر اساس برنامه حمل ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران قرار است در سال‌جاری مقدار60 هزارتن گندم مازاد برنیاز استان به استان‌های دیگر ارسال شود، افزود:  از ابتدای سال‌جاری تاکنون مقدار 39 هزار و700 تن به مقاصد مورد نظر حمل گردیده است.

وی مقاصد گندم های ارسالی را استان‌های تهران، خراسان‌رضوی، البرز، مازندران و هرمزگان اعلام و تشریح کرد: تاکنون مقدار10 هزارتن گندم به تهران، 5 هزارتن به مشهد، 12 هزار و 800 تن  به مازندران، 10 هزارتن به استان هرمزگان و1900 تن نیز به استان البرز فرستاده شده است.


١٥:٤٣ سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: