معاون اقتصادی استاندار مازندران از عملکرد موفق شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه2 برای خریدتوافقی برنج از کشاورزان در استان‌های مازندران و گیلان در سال‌جاری تقدیرکرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 2 ؛ حسن خیریان پور ضمن تقدیر از شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت غله منطقه 2 به عنوان متولیان خرید توافقی برنج پر محصول ندا، نعمت و شیرودی،  نحوه مدیریت مراکز و نظارت بر فرآیند خرید برنج را مطلوب برشمرد .

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف اجرای طرح خرید توافقی برنج حمایت از شالیکاران است، خواستار پرداخت به موقع بهای برنج های خریداری شده از کشاورزان شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران از دیگر اهداف طرح حمایتی خرید توافقی برنج در سال زراعی جاری را  خروج  بازار برنج  از رکود و تامین بخشی از ذخایر راهبردی کشور از طریق تولیدات داخلی  اعلام کرد.

گفتنی است: از ابتدای اجرای طرح خرید توافقی برنج در 2 استان مازندران و گیلان تاکنون مقدار 425 تن شامل 411 تن برنج پر محصول ندا، نعمت و شیرودی در استان مازندران و 14 تن برنج صدری هاشمی در استان گیلان به ارزش حدود 23 میلیارد ریال از شالیکاران، توسط شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 2 به نمایندگی از شرکت بازرگانی دولتی ایران خریداری شده است.


١٦:٠٤ دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: