دوشنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٦
صفحه اصلی > اخبار و رسانه ها 
منو اصلی
اخبار و رسانه ها


برگزاری دوره‌ی آموزشی پدافند غیرعامل در شرکت
دبیرپدافندغیرعامل شرکت از برگزاری یک دوره‌ی آموزشی با عنوان "پدافند کالبدی و مقابله با تروریسم" با هدف آشنایی هم‌کاران با آسیب‌ها و تهدیدات مربوط‌به تأسیسات و طرح‌های عمرانی، در محل سالن اجتماعات مرکز پژوهش‌های غلات خبر داد.
 ١٤:٣٨ - يکشنبه ١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
5100 میلیارد ریال امسال به کشاروزان همدان پرداخت شد
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 13 گفت: امسال بیش از 5100 میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم و دانه‌های‌روغنی به حساب کشاورزان استان همدان واریز شد.
 ١١:٥٢ - يکشنبه ١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
حمل 71 هزار تن گندم از زنجان به استان‌های مقصد
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 14، از حمل 71 هزار تن گندم از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه امسال از استان زنجان به مقصد 7 استان کشور خبر داد.
 ١١:٠٢ - يکشنبه ١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فقط از کشاورز ثبت شده در سامانه برنج خریداری می‌کنیم
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران خرید توافقی و تحویل برنج از کشاورزان در استان‌های شمالی را منوط به ارائه معرفی‌نامه از سوی سازمان جهادکشاورزی استان دانست و تأکید کرد: برنج را فقط از شالی‌کارانی تحویل می‌گیریم که اطلاعات میزان سطح زیرکشت، مقدار تولید و نوع برنج تولیدی آن‌ها درسامانه‌ی جهادکشاورزی ثبت شده باشد.
 ١٨:٠٤ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
واردات 300 هزار تن گندم به استان اصفهان از دیگر استان‌ها
به‌منظورانجام صحیح اختلاط گندم‌های داخلی برای افزایش کیفیت آرد تولیدی و تولید نان سالم و مرغوب برای شهروندان، بالغ بر300 هزارتن گندم در سال‌جاری از استان‌های دیگر به استان اصفهان وارد شده است.
 ١٦:٠٣ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
صادرات 84 هزار تن گندم از استان مرکزی به دیگر استان‌ها
مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی، میزان صادرات و حمل گندم از این استان به استان‌های هم‌جوار را 84 هزار تن اعلام و اظهار کرد: این مقدار گندم از طریق سامانه‌های حمل ریلی و جاده‌ای به استان‌های دیگر منتقل شده است.
 ١٤:٤٦ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
خرید توافقی برنج پرمحصول در مازندران به 236 تن رسید
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو گفت: خرید توافقی برنج پر محصول از کشاورزان استان مازندران تاکنون به 236 تن رسیده است. خرید این محصول از 13 دی‌ماه در دو مرکز استان شروع شده است.
 ١٤:٠٧ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با آمادگی کامل به استقبال خرید تضمینی گندم می‌رویم
به‌منظور بررسی راهبردهای خرید کیفی و نحوه‌ی مشارکت فعالانه‌ی بخش‌های خصوصی در امرخرید گندم در سال 1397 نخستین نشست کارگروه هماهنگی خرید تضمینی گندم وکلزا درمحل دفتر مرکزی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
 ١٢:٠٢ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|درباره ما|اخبار و رسانه ها|ارتباط با ما|نقشه سایت|English