نخستین محموله گندم کشور در کرمان تحویل مراکز خرید شد
سیلوی ملکی شهید صدوقی شهرستان جیرفت از دیروز با تحویل نخستین محموله گندم، عملیات خرید تضمینی گندم را در کشورآغاز کرد. این محموله مربوط به گندم معمولی برداشت شده از مزارع شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان است.
 ٠٨:٥٦ - دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیریت بازار شکر با افزایش ذخایر به ۵۰۰ هزار تن
با تصمیم کارگروه تنظیم بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت شکر در ایام پایانی سال، ذخایر استراتژیک این محصول به ۵۰۰ هزار تن افزایش یافت.
 ٠٨:٤٦ - دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشکلی در تأمین شکر کرمان وجود ندارد/قیمت نهایی 3700 تومان
مدیر‌کل غله استان کرمان: هیچ‌گونه مشکلی در تأمین شکر در استان کرمان وجود ندارد و این کالا باید با قیمت ۳ هزار و ۴۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرمان و در شهرستان‌ها به واسطه پرداخت کرایه حمل 3700 تومان به فروش برسد.
 ١٣:٠١ - يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عملکرد گندم 30 درصد افزایش می‌یابد/ سالانه 200 یافته تحقیقی به مزارع می‌رود
مدیرکل ترویج جهاد کشاورزی با بیان راهکارهای جدید انتقال دانش و یافته‌های کشاورزی به مزارع، عنوان کرد: با همکاری سیمیت طی 5 سال آینده عملکرد گندم آبی را تا 30 درصد افزایش می‌دهیم.
 ٠٩:٤١ - يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رتبه نخست خوزستان در گندم طی 7 سال اخیر
استان خوزستان طی 7 سال گذشته در تولید گندم رتبه‌ی نخست بیشترین مقدار تولید و خرید تضمینی این محصول را داشته است. در سال گذشته بیش از یک میلیون و 100 هزار تن از گندم‌کاران تحویل و خریداری شد که میزان تولید رقمی به مراتب بیشتر از این بوده است.
 ١٣:٥٥ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تمهدیدات لازم برای تامین آرد و نان ایام تعطیلات در کهگیلویه و بویراحمد
کارگروه هماهنگی تامین و توزیع آرد نانوایی های استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست خود بحث و بررسی نحوه تامین آرد و نان ایام عید را در دستور کار قرار داد.
 ١٣:٣٨ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست اداره کل هماهنگی خرید داخلی شرکت منصوب شد
یزدان سیف، مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی مرتضی سعادتی کیا را به سمت سرپرست اداره کل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران منصوب کرد.
 ١١:٣٨ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
توزیع 24 هزار تن شکر در خراسان رضوی
مدیرعامل شرکت غله ‌وخدمات بازرگانی منطقه پنج از آغاز توزیع 24 هزار تن شکر جهت ایجاد تنظیم خبر داد و گفت: توزیع شکر تا پایان فروردین در خراسان رضوی ادامه دارد.
 ١١:١٣ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>