سیف در گفتگوی تفصیلی با العالم: ایران عملاً در حوزه دارویی و غذایی تحریم است/ موجودی کالا و تأمین آن در کشور بسیار خوب است/ کشور ما جزو آماده‌ترین و مهیاترین کشورها برای مقابله با کرونا است
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: متاسفانه دولت فریبکار آمریکا تلاش کرده در افکار عمومی جهان اینگونه جلوه می‌دهد که تحریم‌ها مواد غذایی و دارویی را شامل نمی‌شود، ولی ما عملاً در حوزه دارویی و غذایی تحریم هستیم؛ چراکه کانال‌های مالی کشور با تحریم مواجه است، بنایراین تامین غذا و داروی ما هم با دشواری مواجه است.
 ١٦:٢٣ - يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیّه‌ها و بخشنامه‌های ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
آخرین اطلاعیّه‌ها و بخشنامه‌های ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و خواندنی‌ها درباره‌ی ویروس را در اینجا ببینید.
 ١٥:٣٢ - يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
یزدان سیف : کالاهای اساسی مورد نیاز ماه مبارک رمضان تامین است
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با تأکید بر تأمین کالاها و مایحتاج عمومی مردم گفت: در زمینه تأمین برنج، شکر و روغنِ کشور هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.
 ١١:١٠ - يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تأمین و توزیع به‌موقع کالاهای اساسی در کرمانشاه
مدير كل غله و خدمات بازرگاني استان كرمانشاه تهیه و تامین کالاهای اساسی از جمله برنج، شکر، روغنِ خام و انجام عملیات خرید تضمینی و ذخیره سازی محصولات کشاورزی گندم و دانه‌های روغنی از کشاورزان را از مهمترین وظایف این اداره اعلام کرد.
 ٠٩:٥٠ - يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
وفور کالاهای اساسی در کشور/خرید 11 میلیون تن گندم در سال 99/اختصاص 20 هزار و 700 میلیارد تومان یارانه برای نان
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با تشریح نحوه‌ی تأمین کالاهای اساسی و خرید تضمینی گندم و دانه‌های روغنی در سال 1398، از آمادگی کامل این شرکت برای خرید گندم و دانه‌های روغنی و برقرای امنیت غذایی در کشورخبر داد.
 ١٦:٥٧ - شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیش بینی خرید تضمینی 95 هزار تن گندم در استان سمنان
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان از پیش بینی خرید بیش از 90 هزار تن گندم در سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس سطح زیر کشت اعلامی از سوی جهاد کشاورزی استان انتظار می رود در سال جاری 95 هزار گندم در این استان از کشاورزان خریداری شود.
 ١٢:٢٨ - يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید، حمل و توزیع کالاهای اساسی بی‌وقفه ادامه دارد
قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه کار و تولید تعطیل پذیر نیست گفت: تولید و توزیع کالاهای اساسی، شوینده، بهداشتی و اقلام ضروری مورد نیاز مردم بی‌وقفه ادامه دارد.
 ١٠:٥١ - شنبه ٩ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل خدمت‌رسانی کارکنان شرکت بازرگانی دولتی ایران در ایّام قرنطینه
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در راستای اجرای بخشنامه 1235 مورخ 1399/01/05 معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر کاهش تراکم نیروهای مستقر در ادارت دولتی و عمومی، برای تداوم تأمین کالاهای اساسی و ارائه خدمات مورد نیازِ مردم - بدون وقفه‌ در انجام وظایف - دستورالعملی را در 5 بند تدوین و به واحدهای ستادی و استان‌ها ابلاغ کرد.
 ٠٠:٤٠ - جمعه ٨ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>